Rüyada koç ve keçi görmek

Dilek A.(44) - Osmaniye sordu : "iyi sabahlar, Evvelsi gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada koç ve keçi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada koç ve keçi görmek, emniyetli yaşamaya, mutlu olmaya, toplum yaşamında huzura, gıpta ile bakılan kuvvete, bol berekete, huzura ermeye, külfetsiz kazanılan altına, paraya gelecek artışa, problemlerden uzak olacağına, gelirin verimli olmasına, şana ulaşmaya delalet eder. Nadiren de hilekar bir tanıdığa, fenalığını saklayan insana, fenalık görmeye, zorluğa düşmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına işarettir. Bazen de rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda hak edilen daha iyi kazanca, verdiği uğraşların sonunda beklediği hayra, zorlukların sonrasında gözlediği başarıya, zahmetle hasret duyduğu rahata delalettir.

"Rüyada koç ve keçi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada koç ve keçi görmek
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada koç ve keçi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.