Rüyada kocanın karısını istememesi

Engin G.(28) - Şanlıurfa sordu : "Merhaba, rüyada kocanın karısını istememesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kocanın karısını istememesi, beklentilerin hayata geçeceğine, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici değişimlere, alın teriyle elde edilen zenginliğe, hayırlı çocuğa, tatlı dilli orta yaşlı kadına, üne ulaşmaya, cömert insana, huzurlu bir hayat süreceğine, verdiği söze sadık durulacağına, aşk hayatında huzura, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya delalettir. Kimi zaman da üzüntü duymaya, düşmanlık görülmesine, korkulanın olmasına, kötü niyetli bir kişi tarafından fenalık görmeye, düşmanlıktan emin olmaya işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak beklediği şerefe, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği huzura, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu mevkiye, sıkıntıya düşerek hak ettiği zafere delalettir.

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada kocanın karısını istememesi
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kocanın karısını istememesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.