Rüyada kocasıyla yatakta yatmak

Amir K.(25) - Tekirdağ sordu : "Geçen gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada kocasıyla yatakta yatmak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada kocasıyla yatakta yatmak, emniyetli olmaya, finansal külfeti olan tanıdığından uzak durulacağına, zengin akrabaya, malın bereketli olmasına, hayırlı çocuğa, alın teriyle kazanılan paraya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi günlere, bol berekete, sözüne sadık kalacağına, getirili işler gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da hilekar yöneticiye, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, sıhhatin kötüleşeceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, kötü niyetli bir kimse eliyle fenalık görmeye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu meşakkatle birlikte hak ettiği ganimete, sıkıntılarının sonunda istediği mala, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı toplu kazanca, sıkıntı çekerek hak edilen haysiyete işaret eder.

"Rüyada kocasıyla yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada kocasıyla yatakta yatmak
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kocasıyla yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.