Rüyada koden kan aldırmak

Fatma S.(38) - Malatya sordu : "Bana kalırsa internetteki en büyük rüya tabiri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada koden kan aldırmak yorumlar mısınız? "

Rüyada koden kan aldırmak, şöhrete kavuşmaya, mutluluğa ermeye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, maddi yükü bulunan bir kimseden uzaklaşmaya, iyi günlere, hak edilen güç sahibi olmaya, arkadaşlarıyla yaşamaya, hayali kurulan bir başarıya, isteklerin hayata geçeceğine, sorunlardan arınmış kalacağına, işyerinde terfiye yorulur. Olumsuz yorum olarak üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, sırların açığa dökülmesine, korkuya başına gelmesine, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, yalancı tanıdığa delalettir. Farklı düşünen yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek umduğu mevkiye, bir kişiden yardım isteyerek umduğu ferahlığa, zorlanarak kazandığı mala, zorlukları aşarak hasret duyduğu refaha işarettir.

"Rüyada koden kan aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada koden kan aldırmak
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bazen açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada koden kan aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.