Rüyada kol kıllarını aldırmak

Lebriz R.(34) - İstanbul sordu : "rüyada kol kıllarını aldırmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada kol kıllarını aldırmak, huzur bulmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, kazanılan nimete, sevince erişileceğine, bir kaç gün içinde alınacak iyi değişimlere, iyi geleceğe, istenilen bir başarıya, mutluluğa ermeye, dostlarla muhabbete, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, huzurlu olacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de fenalığını göstermeyen tanıdığa, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, huzurunun kaçacağına, üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, sırların ortaya çıkacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu hayra, zorluklarla mücadele ederek hak edilen feraha, uğraş vererek kavuştuğu mülke, zorlukların ardından hak edilen şana işarettir.

"Rüyada kol kıllarını aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada kol kıllarını aldırmak
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kol kıllarını aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.