Rüyada kol kıllarını tıraş etmek

Hülya Y.(23) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada kol kıllarını tıraş etmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada kol kıllarını tıraş etmek, alın teriyle elde edilen zenginliğe, duygusal külfeti olan birinden yakasını kurtarmaya, huzura kavuşmaya, güvenli yaşamaya, eli açık insana, yararlı uğraşlar yapacağına, toplum yaşamında huzura, bol kısmete, fakirlikten sıyrılmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, zora düşmeye, ticari sıkıntıya, ferahının kaçacağına, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Bu sıkıntıya düşerek ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu galibiyete, uğraşarak ulaştığı ganimete, kaybettikten sonra ulaştığı itibara delalet eder.

"Rüyada kol kıllarını tıraş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi konusunda en sık sorulanlar

rüyada kol kıllarını tıraş etmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Tahminen bir insan yaşamının ortalama üçte birini, başka bir tabirle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kol kıllarını tıraş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.