Rüyada kolunun mor olduğunu görmek

Fazil L.(22) - Aydın sordu : "Aradığım neredeyse bütün rüyalar burada var fakat rüyada kolunun mor olduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kolunun mor olduğunu görmek, kazancın hayırlı olmasına, finansal yükü olan tanıdığından uzak durmaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, dostlarıyla eğlenmeye, toplum yaşamında tatmine, sözlerin tutulacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, bol talihe, beceri sahibi bir kişiye, sevince ermeye delalet eder. Ayrıca rahatının bozulacağına, kötü niyetli bir yönetici eliyle fenalık görmeye, sevimsiz bir hale gelmeye, üzüntü duymaya, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Kimi zaman da alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntılarının sonunda umduğu sevince, sıkıntıları aşarak kavuştuğu haysiyete, ümitsizlikten sonra düşlediği şana, zahmet çekerek düşlediği haysiyete delalet eder.

"Rüyada kolunun mor olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada kolunun mor olduğunu görmek
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kolunun mor olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.