Rüyada kolunun uzadığını görmek

Şemsi K.(34) - Siirt sordu : "rüyada kolunun uzadığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kolunun uzadığını görmek, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, mutlu geleceğe, tatlı dilli yaşlı adama, birikmiş mala, toplum yaşamında mutluluğa, yararlı işler gerçekleştireceğine, zenginliğe, getirili yatırım yapacağına, memuriyette mertebeye geleceğine, sözüne sadık kalacağına, şöhrete kavuşmaya işaret eder. Olumsuz yorum olarak iyi hali kaybetmeye, üzüntü duymaya, sırların meydana dökülmesine, ticari zarara, karışık bir olayla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı mutluluğa, zamanla kazandığı temiz rızka, ümitsizlikten sonra hak ettiği itibara işaret eder.

"Rüyada kolunun uzadığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile ilgili merak edilenler

rüyada kolunun uzadığını görmek
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kolunun uzadığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.