Rüyada komik bir şeye gülmek

Teoman B.(31) - Şırnak sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada komik bir şeye gülmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada komik bir şeye gülmek, zenginliğe, güzel kısmete, parasal külfeti bulunan birinden uzak durmaya, hoşsohbet yaşlı kişiye, salih eşe, alın teriyle elde edilen paraya, malın temiz olacağına, kazançlı zamanlara, becerili bir kimseye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sözlerin tutulacağına delalet eder. Bir diğer yoruma göre de zulüm görülmesine, iyi hali kaybetmeye, sıkıntıya yaşantıya, fakirliğe, yalancı kimseye yorulur. Kimi zaman da alimler dediler ki: Görülen rüya yardım alarak hasret duyduğu galibiyete, sıkıntıya düşerek özlediği iyiliğe, sıkıntı çekerek istediği şöhrete , uğraşarak kazandığı daha sağlıklı bir hayata işarettir.

"Rüyada komik bir şeye gülmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada komik bir şeye gülmek
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada komik bir şeye gülmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.