Rüyada konser bileti görmek

Gönül A.(36) - Balıkesir sordu : "rüyada konser bileti görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada konser bileti görmek, gelirin temiz olmasına, mutluluğa, zorluk çekmeden elde edilen servete, gelire gelecek berekete, aşk hayatında feraha, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, uzun ömre, şöhrete ulaşılacağına, iyi kısmete, iyi zamanlara, planların hayata geçeceğine işarettir. Başka görüşlere göre de sevimsiz bir vaziyete düşmeye, düşmanlıktan emin olmaya, sefalete, yalancı kişiye, parasal zorluğa işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı hayra, kaybettikten sonra kavuştuğu hayra, yenilgiden sonra hak ettiği itibara, cefa ile birlikte kazandığı ganimete delalettir.

"Rüyada konser bileti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada konser bileti görmek
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada konser bileti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.