Rüyada konuşmak isteyipte konuşamamak

Hasan C.(31) - Malatya sordu : "rüyada konuşmak isteyipte konuşamamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada konuşmak isteyipte konuşamamak, hayallerin gerçekleşeceğine, ikili ilişkilerde mutluluğa, refah dolu geleceğe, güvende olmaya, ettiği yeminine sadık kalınacağına, mutluluğa ermeye, hayırlı uğraşlara gireceğine, dostlarıyla sohbete, duygusal hayatın iyi gittiğine, sevince, sağlıklı bir ömre işaret eder. Kimi zaman da ticaret sebebiyle sıkıntıya, fena niyetli akraba eliyle fenalık görmeye, fenalık görülmesine, parasızlığa, kötülükten emin olunacağına delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak kavuştuğu beceriye, umudunu kestikten sonra beklediği paraya, uğraş vererek kavuştuğu toplu kazanca, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada konuşmak isteyipte konuşamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada konuşmak isteyipte konuşamamak
  • Ortalama bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir tabirle tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada konuşmak isteyipte konuşamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.