Rüyada konuşurken sesin kısılması

Erkan N.(31) - Şırnak sordu : "Aradığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunuyor ama rüyada konuşurken sesin kısılması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada konuşurken sesin kısılması, görgülü yaşlı adama, mal varlığına gelecek berekete, mutluluğa kavuşmaya, arzuların hayata geçeceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, karlı girişim yapacağına, sevinmeye, hak edilmiş ganimete, güzel kısmete, emniyette yaşamaya delalet eder. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, fena niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, yoksulluğa, değer düşmesine, fenalığını gizleyen tanıdığa yorulmaktadır. Bir takım alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zahmetle umduğu şana, zorlukları aşarak elde ettiği daha çok kazanca, uğraş vererek ümit ettiği başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği berekete işarettir.

"Rüyada konuşurken sesin kısılması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada konuşurken sesin kısılması
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada konuşurken sesin kısılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.