Rüyada köpeğe ekmek atmak

İsa B.(31) - Diyarbakır sordu : "Hayırlı geceler. rüyada köpeğe ekmek atmak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada köpeğe ekmek atmak, dingin bir hayat süreceğine, dünyalığa gelecek berekete, şöhrete erişmeye, hak edilen güce, kazançlı girişim gerçekleştireceğine, hayırlı işler yapacağına, getirili uğraşlara gireceğine, yüksek makama ulaşılacağına, duygusal yükü olan kişiden uzak durulacağına, arzuların gerçekleşeceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Bunlarla birlikte fena niyetli bir amir eliyle zarar görmeye, ticaret alanında problemlere, iyi hali kaybetmeye, değer kaybetmeye, zulüm görülmesine yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hak ettiği toplu mala, zorlukla birlikte hayalini kurduğu mevkiye, umudunu yitirdikten sonra hak edilen saygınlığa, kaybettikten sonra umduğu ganimete delalettir.

"Rüyada köpeğe ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada köpeğe ekmek atmak
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının ortalama 3te 1ini, diğer bir yorumla ortalama 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada köpeğe ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.