Rüyada köpeğe görmek

Celal H.(26) - Mardin sordu : "Dün bir rüya gördüm. rüyada köpeğe görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada köpeğe görmek, paranın verimli olacağına, yüksek mertebeye yükseleceğine, merhametli evlada, rahatlamaya, mutlu zamanlara, sağlıklı bir ömre, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, getirili uğraşlara, anlayışlı orta yaşlı insana, maddi zorluklardan uzak durmaya, yetenekli bir kimseye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sırların meydana döküleceğine, cahil bir kimseye, kötü bir olayla karşılaşılacağına, kötü huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, ticaret alanında kayba yorulmaktadır. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte kavuştuğu büyük güce, sıkıntı çekerek elde ettiği mutluluğa, zahmetle birlikte hak edilen hayra, kaybettikten sonra hayalini kurduğu servete delalet eder.

Gördüğünüz düşün anlamı konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada köpeğe görmek
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada köpeğe görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.