Rüyada köpeği kucağına almak

Kılıç C.(20) - İzmir sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ama rüyada köpeği kucağına almak yorumlar mısınız? "

Rüyada köpeği kucağına almak, verimli işler yapacağına, zengin amire, mutluluğa, vefakar akrabaya, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, dostlarla birlikte gülmeye, sağlıklı bir ömre, huzurlu kalacağına, kısa zamanda duyulacak müjdeli değişimlere, isteklerin gerçekleşeceğine, mala gelecek bolluğa yorulmaktadır. Olumsuz anlamda karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, kedere düşmeye, ticaret alanında başarısızlığa, üzülmeye, düşmanlığını göstermeyen yöneticiye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu hatalarının ardından kavuştuğu daha çok kazanca, sıkıntı sonrasında kavuştuğu feraha, zahmetle birlikte hak ettiği rahata, zahmetle birlikte umduğu zenginliğe delalet eder.

"Rüyada köpeği kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada köpeği kucağına almak
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle yorumdan rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada köpeği kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.