Rüyada köpeğin iç organlarını görmek

Muşturay R.(45) - Ankara sordu : "rüyada köpeğin iç organlarını görmek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada köpeğin iç organlarını görmek, zahmetsiz kazanılan ziynete, sağlıklı yaşamaya, sözlerin tutulacağına, hayali kurulan bir başarıya, ulaşılan güç sahibi olmaya, kısa zamanda alınacak hayırlı habere, görgülü yaşlı kadına, huzura kavuşmaya, iyi kısmete, paranın verimli olmasına, güzel uğraşlara yorulmaktadır. Bunlarla birlikte kötülük görmeye, korkuya olmasına, ticaret alanında zarara, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, sıkıntılı hayata yorulmaktadır. Bazı rüya alimleri şöyle derler: Bu zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu paraya, cefa çekerek ulaştığı az olan kazancının artacağına, zorlukları aşarak elde ettiği başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada köpeğin iç organlarını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada köpeğin iç organlarını görmek
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada köpeğin iç organlarını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.