Rüyada köpek siyah köpek görmek

Sinan Ö.(38) - Kayseri sordu : "İki üç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada köpek siyah köpek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada köpek siyah köpek görmek, maddi zorluklardan sıyrılmaya, getirili uğraşlara gireceğine, hayali kurulan bir geleceğe, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, işte mertebeye ulaşılacağına, sevince erişileceğine, uzun ömre, mutluluğu bulmaya, tez zamanda alınacak sevindirici değişimlere, becerili bir insana, arzuların gerçekleşeceğine delalettir. Bir diğer yoruma göre de sağlığın tehlike altında olduğuna, fukaralığa, üzülmeye, kederden kurtulamamaya, zulüm görülmesine işarettir. Bazı rüya alimleri şöyle derler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte hayalini kurduğu huzura, zorlukla gözlediği ticari kazanca, zorlukla ulaştığı toplu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen haysiyete delalettir.

"Rüyada köpek siyah köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada köpek siyah köpek görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada köpek siyah köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.