Rüyada köpekle aynı yatakta yatmak

Ayhan S.(39) - Çankırı sordu : "rüyada köpekle aynı yatakta yatmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada köpekle aynı yatakta yatmak, görgülü orta yaşlı kadına, planların gerçekleşeceğine, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, güzel uğraşlara gireceğine, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, iyi günlere, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, yetenek sahibi bir kişiye, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, toplum yaşamında başarıya, finansal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da ferahının bozulacağına, kederden sıyrılamamaya, üzülmeye, dara düşmeye, sıkıntılı yaşantıya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Bu yenilgiden sonra ulaştığı ferahlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği paraya, cefa ile birlikte özlediği feraha, umudunu kestikten sonra ümit ettiği daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada köpekle aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada köpekle aynı yatakta yatmak
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada köpekle aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.