Rüyada korku duası

Akgül L.(45) - Samsun sordu : "Bir gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada korku duası yorumlar mısınız? "

Rüyada korku duası, finansal yükü olan birinden uzaklaşılacağına, sosyal yaşamda feraha, yararlı uğraşlar yapacağına, mutluluk dolu yarınlara, ilişkisinin iyi olacağına, huzur bulmaya, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, hoşgörülü genç kimseye, hayali kurulan bir geleceğe, bonkör kimseye, işte makama çıkılacağına işarettir. Başka görüşlere göre de dara düşmeye, kıymet düşmesine, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, zulüm görmeye, kaprisli bir yabancıya yorulur. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntılarının sonunda istediği feraha, uğraşarak hasret duyduğu haysiyete, zahmet çekerek düşlediği itibara, zorlanarak özlediği saygınlığa delalet eder.

"Rüyada korku duası" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada korku duası
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada korku duası" yazısı izinsiz kopyalanamaz.