Rüyada korku endişe

Emin V.(40) - Kahramanmaraş sordu : "Selamlar. rüyada korku endişe yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada korku endişe, büyük kuvvet sahibi olmaya, güzel gelire, işyerinde terfiye, sağlığa, faydalı işlere, kazançlı günlere, içten davranan yaşlı akrabaya, hayırlı uğraşlar yapacağına, işte makama ulaşılacağına, ferahlığa, duygusal hayatın yolunda olduğuna delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret alanında başarısızlığa, düşmanlığını göstermeyen insana, acımasız bir akrabaya, korkuya olmasına, huzurunun bozulacağına delalettir. Bazen de rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda umduğu hayra, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu güce, umudunu yitirdikten sonra hak edilen iyiliğe, cefa çekerek hasret duyduğu ganimete yorulmaktadır.

"Rüyada korku endişe" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada korku endişe
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada korku endişe" yazısı izinsiz kopyalanamaz.