Rüyada korku hali

Ismail Z.(40) - Adana sordu : "Yorumlarınızı bir kaç aydır düzenli olarak inceledim. Geçen gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada korku hali yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada korku hali, sevince erişileceğine, rahata, gönül ilişkilerinde feraha, imrenilen bir başarıya, güzel uğraşlara, parasal yükü olan birinden uzak durmaya, beceri sahibi bir insana, uzun ömre, ticari kazancı yüksek girişimler yapacağına, mülke gelecek berekete, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete yorulur. Nadiren de mutsuzluktan sıyrılamamaya, kıymet kaybetmeye, fenalık görmeye, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, sevimsiz vaziyete gelmeye işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı müjdeye, meşakkatle kavuştuğu huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu iyiliğe, zahmet çekerek özlediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada korku hali" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada korku hali
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla tahminen 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada korku hali" yazısı izinsiz kopyalanamaz.