Rüyada korku için dua

Baver B.(33) - Balıkesir sordu : "rüyada korku için dua açıklar mısınız? "

Rüyada korku için dua, birikmiş ganimete, karmaşadan uzak yaşayacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, mutluluğa, büyük mertebeye yükseleceğine, rahata, şana ermeye, sosyal yaşamda tatmine, manevi yükü olan tanımadığı birinden uzak durmaya, zengin aile ferdine, servete işaret eder. Olumsuz anlamda huzurunun bozulacağına, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, muhtaç duruma düşmeye, korkuya olmasına, hilekar bir yöneticiye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle derler: Bu rüya ümitsizlikten sonra düşlediği beceriye, sıkıntılarının sonunda istediği itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte ümit ettiği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada korku için dua" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada korku için dua
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada korku için dua" yazısı izinsiz kopyalanamaz.