Rüyada korku ile kaçmak

Hatice V.(19) - Afyonkarahisar sordu : "Paylaştıklarınızı birkaç zamandır severek okuyorum. rüyada korku ile kaçmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada korku ile kaçmak, sevinmeye, mutluluk dolu günlere, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, devlette mevkiye ulaşacağına, tatlı dilli genç akrabaya, bol gelire, sağlığını kazanmaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, vefakar arkadaşa, şöhrete kavuşulacağına, ettiği yeminine sadık olacağına delalettir. Başka görüşlere göre de üzücü bir problemle karşılaşılacağına, hilekar kişiye, değer yitirmeye, üzülmeye, düşmanlık görmeye yorulur. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu zorlanarak elde ettiği rahatlığa, meşakkatle birlikte beklediği daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak hayalini kurduğu ticari kazanca, umudunu kestikten sonra istediği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada korku ile kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada korku ile kaçmak
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada korku ile kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.