Rüyada korkudan dua etmek

Şükrü Ş.(40) - Şanlıurfa sordu : "rüyada korkudan dua etmek yorumlar mısınız? "

Rüyada korkudan dua etmek, mutluluğa ermeye, bol gelire, yüksek mertebeye ulaşılacağına, arzuların yerine geleceğine, istenilen bir başarıya, mülke gelecek berekete, bereketli geleceğe, aşk hayatının iyi gittiğine, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına, hoşsohbet orta yaşlı kişiye, istenilen kuvvete ulaşmaya delalettir. Bunlarla birlikte ferahının bozulacağına, sırların ortaya çıkmasına, iyi hali kaybetmeye, ticaret alanında problemlere, korkuya gerçekleşmesine işaret eder. Kimi zaman da ulemalar dediler ki: Bu rüya zahmet çekerek ulaştığı büyük güce, zorlukların ardından kavuştuğu temiz kazanca, zorlukları aşarak istediği yüksek mertebeye, yardım alarak ulaştığı refaha delalet eder.

"Rüyada korkudan dua etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada korkudan dua etmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada korkudan dua etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.