Rüyada koşarak bir yere gitmek

Biran V.(48) - Ağrı sordu : "rüyada koşarak bir yere gitmek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada koşarak bir yere gitmek, ikili ilişkilerde tatmine, isteklerin yerine geleceğine, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, bol berekete, güvenli yaşamaya, hayırlı işlere, kazancın verimli olmasına, sevince kavuşulacağına, istenilen güç sahibi olmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, hayırlı işler gerçekleştireceğine işaret eder. Bunlarla birlikte sevimsiz vaziyete düşmeye, maddi zarara, maddi zorluğa, dara düşmeye, kötü niyetli bir kimseye yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle dediler: Bu zorlukların sonrasında ulaştığı hayra, ümitsizlikten sonra hak ettiği ganimete, uğraş vererek düşlediği beceriye, cefa ile birlikte özlediği haysiyete işarettir.

"Rüyada koşarak bir yere gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada koşarak bir yere gitmek
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada koşarak bir yere gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.