Rüyada kot ceket giymek

Barıs S.(31) - Hakkari sordu : "rüyada kot ceket giymek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kot ceket giymek, özlemi duyulan bir ilişkiye, fakirlikten uzak durmaya, aşk hayatının iyi gittiğine, mutluluğa ermeye, hak edilmiş paraya, eşiyle yaşamaya, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, emniyette kalmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, hoşsohbet orta yaşlı kimseye, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya hayata, ferahının kaçacağına, saklanansırların ortaya çıkacağına, ticaret alanında problemlere, hilekar kişiye yorulur. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra istediği toplu mala, cefa çektikten sonra kazandığı temiz rızka, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen paraya, sıkıntıyla hak edilen huzura delalettir.

"Rüyada kot ceket giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada kot ceket giymek
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Tahminen bir insanın ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kot ceket giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.