Rüyada kot pantolon hediye almak

Halime Z.(39) - İstanbul sordu : "rüyada kot pantolon hediye almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kot pantolon hediye almak, paranın temiz olmasına, yetenekli bir insana, bonkör yabancıya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, zorluk çekmeden kazanılan servete, huzur bulmaya, hayali kurulan bir ilişkiye, parasal yükü bulunan dosttan yakasını kurtarmaya, merhametli eşe, güzel uğraşlara gireceğine yorulur. Nadiren de mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, fenalığını gizleyen kimseye, huzuru kaybetmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zora düşmeye delalettir. Kimi rüya yorumcuları dediler ki: Bu cefa ile birlikte hayalini kurduğu rahata, sıkıntı çekerek umduğu daha sağlıklı bir hayata, cefa ile birlikte istediği mala, sıkıntıyla gözlediği toplu kazanca delalettir.

"Rüyada kot pantolon hediye almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kot pantolon hediye almak
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada kot pantolon hediye almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.