Rüyada köye gidememek

Halil Y.(41) - İzmir sordu : "Dün bir rüya gördüm. rüyada köye gidememek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada köye gidememek, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, imrenilen bir ilişkiye, devlette makama gelineceğine, elinden her iş gelen bir kişiye, görgülü genç yabancıya, ettiği yeminini tutmaya, getirili uğraşlara gireceğine, külfetsiz elde edilen mülke, aşk hayatının iyi gittiğine, sorunlardan arınmış yaşayacağına, üne kavuşmaya delalet eder. Başka görüşlere göre de iyi hali kaybetmeye, değer düşmesine, düşmanlık görmeye, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, üzülmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte düşlediği haysiyete, sıkıntıyla hak ettiği itibarlı mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu rahatlığa, cefa çekerek hak ettiği şana yorulmaktadır.

"Rüyada köye gidememek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada köye gidememek
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın manasını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada köye gidememek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.