Rüyada koynuna fare girmesi

Elif R.(20) - İstanbul sordu : "rüyada koynuna fare girmesi açıklar mısınız? "

Rüyada koynuna fare girmesi, getirili atılım içinde bulunacağına, rızkın temiz olmasına, özlemi duyulan bir birlikteliğe, yetenekli bir kimseye, paraya gelecek berekete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bir kaç gün içinde duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, faydalı işler yapacağına, külfetsiz elde edilen kazanca, sevince kavuşmaya, güzel şansa yorulur. Olumsuz yorum olarak fenalık görmeye, sağlığın kötüleşeceğine, maddi zorluğa, fenalığını gizleyen akrabaya, sıkıntılı yaşantıya yorulmaktadır. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda umduğu şerefe, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu haysiyete, sıkıntıları aşarak hak ettiği toplu mala yorulmaktadır.

"Rüyada koynuna fare girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada koynuna fare girmesi
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada koynuna fare girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.