Ruyada koyun surusunu gormek

Saıt Y.(45) - Siirt sordu : "Yazdıklarınızı kısa bir süredir her gün olmasa da okuyorum. ruyada koyun surusunu gormek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada koyun surusunu gormek, zahmetsiz kazanılan kazanca, tatlı dilli orta yaşlı adama, salih dosta, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, varlıklı aile ferdine, finansal külfeti bulunan kişiden uzak durulacağına, isteklerin hayata geçeceğine, alın teriyle elde edilen zenginliğe, mutluluğa ermeye, bol kısmete, getirili işler yapacağına işarettir. Olumsuz anlamda maddi kayba, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, fena niyetli kişi eliyle zarar görmeye, çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, sağlığın tehlike altında olduğuna delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra özlediği beceriye, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu zenginliğe, zamanla elde ettiği müjdeye, cefa ile birlikte hak ettiği beceriye delalettir.

"Ruyada koyun surusunu gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili merak edilenler

ruyada koyun surusunu gormek
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Ruyada koyun surusunu gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.