Ruyada koyun surusunu

Yalçın E.(37) - İzmir sordu : "Merhaba. Bana kalırsa internetteki en detaylı rüya sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde bulunuyor fakat ruyada koyun surusunu yorumlar mısınız? "

Ruyada koyun surusunu, duygusal hayatın yolunda olduğuna, vefalı eşe, sevinmeye, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, dingin olacağına, varlıklı adama, güvende hissetmeye, mutluluğa, hayırlı işler yapacağına, ferahlığa, getirili girişim gerçekleştireceğine delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da parasızlığa, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, rahatının bozulacağına, maddi sıkıntıya, değer düşmesine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu servete, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği daha iyi bir hayata, zorlanarak beklediği berekete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu ferahlığa delalettir.

"Ruyada koyun surusunu" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı bilmedikleriniz

ruyada koyun surusunu
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Ruyada koyun surusunu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.