Rüyada krem renk gelinlik giymek

Mevra Z.(40) - İzmir sordu : "İyi geceler, Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada krem renk gelinlik giymek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada krem renk gelinlik giymek, eşiyle birlikte gülmeye, bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı gelişmelere, istenilen bir başarıya, hayırlı uğraşlara gireceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, hoşsohbet yaşlı yabancıya, mülke gelecek bolluğa, sevince kavuşulacağına, verimli işler yapacağına, finansal yükü olan arkadaştan kurtulmaya, imrenilen güce ermeye işarettir. Başka görüşlere göre de üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, sevimsiz bir hale gelmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, zarar görülmesine, huzuru yitirmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek umduğu toplu paraya, zahmetle beklediği yüksek mertebeye, çektiği zorlukların sonunda gözlediği berekete, zorlukla hak edilen galibiyete delalet eder.

"Rüyada krem renk gelinlik giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

rüyada krem renk gelinlik giymek
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Yaklaşık gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada krem renk gelinlik giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.