Rüyada kucağına bir bebek almak

Embiya Z.(42) - Bursa sordu : "rüyada kucağına bir bebek almak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada kucağına bir bebek almak, zorluk çekmeden elde edilen paraya, sağlıklı bir ömre, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, şana sahip olmaya, yüksek mevkiye yükseleceğine, verdiği sözüne sadık olunacağına, becerili bir kişiye, fakirlikten feraha çıkmaya, sevince kavuşmaya, mülke gelecek fazlalığa, emniyette yaşamaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, can sıkıcı hale düşmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına, sıkıntıya yaşantıya, zalim bir yabancıya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen feraha, başarısızlıktan sonra özlediği onura, cefa çekerek ulaştığı mutluluğa, meşakkatle hasret duyduğu nimete yorulur.

"Rüyada kucağına bir bebek almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada kucağına bir bebek almak
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kucağına bir bebek almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.