Rüyada kucağına kedi almak

Çağın E.(48) - İzmir sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar sitenizde bulunuyor ama rüyada kucağına kedi almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kucağına kedi almak, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, mutlu olmaya, dostlarıyla iyi geçinmeye, rahata, sözlerin tutulacağına, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, bir kaç hafta içinde alınacak mutlu edici haber duymaya, şana ermeye, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, isteklerin gerçekleşeceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna delalet eder. Ender olarak da karışık bir sorunla yüzleşileceğine, parasal sıkıntıya, hilekar amire, rahatı yitirmeye, ticaret alanında sorunlara işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra düşlediği iyi bir geleceğe, yenilgiden sonra hayalini kurduğu zafere, zorlukla kavuştuğu berekete, meşakkatle birlikte hasret duyduğu galibiyete işarettir.

"Rüyada kucağına kedi almak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada kucağına kedi almak
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kucağına kedi almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.