Rüyada küçük bebek görmek ne demek

Erdal T.(44) - İstanbul sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada küçük bebek görmek ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada küçük bebek görmek ne demek, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, kazançlı zamanlara, manevi külfeti olan akrabadan uzaklaşılacağına, kolay elde edilen mülke, sağlıklı bir ömre, faydalı uğraşlara, ticari kazancı yüksek girişimler yapacağına, hayırlı işler yapacağına, toplum yaşamında huzura, sevince kavuşulacağına, helal servete işaret eder. Nadiren de üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, iş nedeniyle üzüntüye, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, parasızlığa işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek beklediği şöhrete , uğraşarak elde ettiği güce, sıkıntılarının sonunda kazandığı beceriye, sıkıntı sonrasında istediği mülke yorulur.

"Rüyada küçük bebek görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada küçük bebek görmek ne demek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada küçük bebek görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.