Rüyada küçük bir kıza yardım etmek

Celal P.(48) - Zonguldak sordu : "Fikrimce internette bulunan en detaylı rüya internet sitesi burada. Aradığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada küçük bir kıza yardım etmek açıklar mısınız? "

Rüyada küçük bir kıza yardım etmek, anlayışlı orta yaşlı kimseye, bonkör akrabaya, önemli kuvvete, birikmiş ziynete, sevince kavuşmaya, sağlıklı hayata, toplum yaşamında başarıya, emniyetli olmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, sevenleriyle birlikte gülmeye, bol şansa delalet eder. Aynı zamanda değer kaybetmeye, kederden sıyrılamamaya, fena niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, ticari başarısızlığa işaret eder. Bazen de alimler şöyle yorumlarlar: Bu zorlukların ardından kavuştuğu toplu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu ticari kazanca, yardım alarak kavuştuğu güce, zahmetle birlikte düşlediği rahata yorulur.

"Rüyada küçük bir kıza yardım etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada küçük bir kıza yardım etmek
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada küçük bir kıza yardım etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.