Rüyada küflü çökelek

Ahmet F.(21) - Zonguldak sordu : "rüyada küflü çökelek yorumlar mısınız? "

Rüyada küflü çökelek, parasal yükü olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, mutlu günlere, yüksek şansa, gelirin verimli olacağına, refaha kavuşmaya, mutluluğa kavuşmaya, maddiyata gelecek berekete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, alın teriyle elde edilen mala, külfetsiz kazanılan rızka, eşiyle gülmeye yorulmaktadır. Olumsuz anlamda maddi zorluğa, düşmanlığını saklayan düşmana, sağlığın bozulacağına, huzurunun bozulacağına, korkulanın olmasına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu meşakkatle özlediği itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak düşlediği toplu paraya, zorlukları aşarak düşlediği sevince işarettir.

"Rüyada küflü çökelek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada küflü çökelek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Ortalama her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada küflü çökelek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.