Rüyada küflü ekmek atmak

Nevsun F.(46) - İzmir sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en geniş rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. Üç gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada küflü ekmek atmak yorumlar mısınız? "

Rüyada küflü ekmek atmak, kazançlı girişim yapacağına, birikmiş paraya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, planların yerine geleceğine, şöhrete sahip olmaya, iyi kısmete, sevinmeye, vefalı dosta, kazanca gelecek berekete, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, külfetsiz kazanılan rızka yorulur. Olumsuz yorum olarak maddi zorluğa, rahatı kaybetmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, hoşgörüsüz bir kişiye, fena niyetli bir yönetici tarafından fenalık görmeye delalet eder. Bazı rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu hatalarının ardından özlediği huzura, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu hünere, zorlukları aşarak gözlediği haysiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği iyiliğe işarettir.

"Rüyada küflü ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada küflü ekmek atmak
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada küflü ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.