Rüyada külahta dondurma yemek

Han İ.(41) - Zonguldak sordu : "Merhabalar, rüyada külahta dondurma yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada külahta dondurma yemek, feraha kavuşmaya, eli açık yabancıya, dünyalığa gelecek artışa, vefalı dosta, iyi işler yapacağına, işyerinde terfiye, büyük mevkiye çıkacağına, şöhrete erişileceğine, sosyal yaşamda tatmine, dostlarla birlikte eğlenmeye, birikmiş ziynete delalettir. Nadiren de hoşnutsuz vaziyete düşmeye, zarar görmeye, üzülmeye, ferahının kaçacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu zorluklara göğüs gererek hak edilen berekete, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu galibiyete, kaybettikten sonra hayalini kurduğu onura, sıkıntıları aşarak hak ettiği beceriye işarettir.

"Rüyada külahta dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada külahta dondurma yemek
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada külahta dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.