Rüyada kulaktan birşey çıkarmak

Balahan İ.(19) - Mersin sordu : "iyi günler. rüyada kulaktan birşey çıkarmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kulaktan birşey çıkarmak, iyi sağlığını muhafaza etmeye, aşk hayatında tatmine, bol berekete, mutlu yarınlara, özlemi duyulan bir eşe, sevince kavuşulacağına, kazanılan ganimete, mutluluğa ermeye, memuriyette mertebeye yükseleceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, güç sahibi olmaya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da ticari sorunlara, zulüm görmeye, sıkıntılı hayata, huzuru kaybetmeye, kederden sıyrılamamaya yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu rüya yardım alarak hasret duyduğu nimete, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği şana, sıkıntıyla hak edilen yüksek mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği daha iyi kazanca işaret eder.

"Rüyada kulaktan birşey çıkarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada kulaktan birşey çıkarmak
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Tahminen bir insanın yaşamının tahminen üçte birini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kulaktan birşey çıkarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.