Rüyada kulaktan ısırılmak

Sedat N.(43) - Van sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en ayrıntılı rüya internet sitesi burası. rüyada kulaktan ısırılmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada kulaktan ısırılmak, güler yüzlü genç tanıdığa, mülke gelecek fazlalığa, bonkör yöneticiye, verimli işler ile meşgul olacağına, beklentilerin yerine geleceğine, hak edilmiş zenginliğe, güvenli yaşamaya, işyerinde terfiye, sevince ermeye, gönül ilişkilerinde mutluluğa, fakirlikten feraha çıkmaya işarettir. Ender olarak da yalancı tanıdığa, kıymet düşmesine, iş sebebiyle geçim zorluğuna, iyi hali kaybetmeye, sağlığın yitirileceğine yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntıyla beklediği nimete, sıkıntıları aşarak ümit ettiği şöhrete , cefa çekerek hasret duyduğu mülke, zahmetle özlediği büyük güce işarettir.

"Rüyada kulaktan ısırılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada kulaktan ısırılmak
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekte mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kulaktan ısırılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.