Rüyada kulaktan kan gelmek

Zeki G.(47) - İstanbul sordu : "rüyada kulaktan kan gelmek açıklar mısınız? "

Rüyada kulaktan kan gelmek, emniyetli kalmaya, mutluluğa ermeye, şana erişileceğine, becerili bir kimseye, dostlarla birlikte mutlu olmaya, dingin yaşayacağına, güzel şansa, yeminin tutulacağına, sevince kavuşmaya, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı değişimlere, aşk hayatında feraha işarettir. Ender olarak da parasal zorluğa, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, ticari problemlere, muhtaç duruma düşmeye, korkulanın başına gelmesine işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu toplu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen iyi bir geleceğe, sıkıntıya düşerek umduğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıları aşarak hak ettiği zenginliğe yorulur.

"Rüyada kulaktan kan gelmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada kulaktan kan gelmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kulaktan kan gelmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.