Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak

Ercan S.(45) - Erzincan sordu : "hayırlı günler; ruyadanegormek.comu kısa bir süredir her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada kulaktan pamuk çıkarmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak, arzuların yerine geleceğine, verdiği sözü yerine getirmeye, istenilen bir ilişkiye, gelirin hayırlı olmasına, vefalı eşe, hayırlı işler yapacağına, eli açık aile ferdine, kolay kazanılan ganimete, sevince erişileceğine, yakında öğrenilecek sevindirici habere, problemlerden uzak bir hayatı olacağına delalettir. Olumsuz anlamda sıhhatin yitirileceğine, parasal kayba, üzüntü duymaya, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntılı yaşantıya delalettir. Kimi rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu ferahlığa, zorlukla hasret duyduğu beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı itibarlı mertebeye, yenilgiden sonra kavuştuğu hayra işaret eder.

"Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada kulaktan pamuk çıkarmak
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kulaktan pamuk çıkarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.