Rüyada kum doldurmak

Şakire N.(41) - Kıbrıs sordu : "rüyada kum doldurmak açıklar mısınız? "

Rüyada kum doldurmak, dostlarıyla sohbete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, iyi şansa, planların yerine geleceğine, emniyetli kalmaya, istenilen bir kazanca, temiz ganimete, duygusal hayatın iyi gittiğine, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, şana ulaşmaya, kolay kazanılan altına yorulur. Kimi zaman da parasızlığa, maddi probleme, düşmanlığını göstermeyen tanıdığa, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, ticari sıkıntıya yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya zahmet çekerek kavuştuğu mülke, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı saygınlığa, verdiği uğraşların sonunda düşlediği onura, yenilgiden sonra kavuştuğu saygınlığa delalet eder.

"Rüyada kum doldurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada kum doldurmak
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kum doldurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.