Rüyada kum ne anlama gelir

Kayahan N.(31) - Trabzon sordu : "rüyada kum ne anlama gelir yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada kum ne anlama gelir, verdiği söze bağlı durulacağına, vefalı akrabaya, devlette mertebeye çıkacağına, mutlu yarınlara, bol kazanca, hayali kurulan bir kazanca, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, ferahlığa, düşkünlükten uzak durmaya, mutlu olmaya, gelirin kazançlı olacağına yorulur. Bir diğer yoruma göre de üzülmeye, sıkıntılı yaşantıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, üzüntüden sıyrılamamaya, sağlığın kötüleşeceğine yorulmaktadır. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda ümit ettiği nimete, uzun süren çabaların sonunda beklediği mülke, cefa çekerek elde ettiği berekete, yenilgiden sonra istediği zafere yorulur.

"Rüyada kum ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada kum ne anlama gelir
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kum ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.