Rüyada kürk ceket giymek

Cenkay Z.(30) - Bursa sordu : "Kesinlikle internette bulunan en büyük rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. Dün gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada kürk ceket giymek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kürk ceket giymek, faydalı uğraşlara gireceğine, manevi yükü olan insandan kendini kurtarmaya, dingin yaşayacağına, gönül ilişkilerinde tatmine, kısa sürede alınacak sevindirici haber almaya, emniyette yaşamaya, hayırlı uğraşlar yapacağına, şana erişmeye, memuriyette mevkiye gelineceğine, yüksek kısmete, sevince yorulmaktadır. Aynı zamanda korkulanın gerçekleşmesine, rahatının bozulacağına, sevimsiz bir duruma gelmeye, yalancı kişiye, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra hasret duyduğu hünere, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu sevince, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu rahatlığa, umudunu kestikten sonra elde ettiği varlığa delalet eder.

"Rüyada kürk ceket giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları konusunda en sık sorulanlar

rüyada kürk ceket giymek
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kürk ceket giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.