Rüyada kurtlu çökelek görmek

Mahide Ü.(46) - İstanbul sordu : "rüyada kurtlu çökelek görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kurtlu çökelek görmek, elinden her iş gelen bir kişiye, zahmetsiz elde edilen paraya, zenginliğe, verilen sözün yerine getirileceğine, isteklerin hayata geçeceğine, fakirlikten feraha çıkmaya, getirili işler gerçekleştireceğine, bereketli yarınlara, kazanılan paraya, kısa sürede öğrenilecek iyi havadise, merhametli dosta işarettir. Başka görüşlere göre de huzurunun bozulacağına, fenalık görmeye, saklanansırların meydana döküleceğine, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, fenalığını göstermeyen kimseye yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hak edilen temiz kazanca, sıkıntıya düşerek umduğu güce, sıkıntı çekerek umduğu feraha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada kurtlu çökelek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kurtlu çökelek görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kimi zaman net olarak bazen de dolaylı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuçta rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kurtlu çökelek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.