Rüyada kuru ağaca çıkmak

Baykurt V.(22) - Ankara sordu : "Hayırlı günler, rüyada kuru ağaca çıkmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kuru ağaca çıkmak, bonkör yöneticiye, yüksek kısmete, fakirlikten iyi duruma geçmeye, kolay elde edilen mülke, sevince erişileceğine, rahata, paraya gelecek fazlalığa, mutluluğu bulmaya, isteklerin gerçekleşeceğine, bereketli günlere, akrabalarla refah içinde geçecek ömre delalettir. Bazen de çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, dara düşmeye, rahatı yitirmeye, sıkıntılı yaşantıya, kıymet düşmesine yorulur. Bazen de rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda ulaştığı paraya, zahmetle birlikte beklediği toplu mala, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu refaha, zorlukla ümit ettiği şana yorulur.

"Rüyada kuru ağaca çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada kuru ağaca çıkmak
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuru ağaca çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.