Rüyada kuru kayısı yemek ne demek

Nuri L.(32) - Kars sordu : "rüyada kuru kayısı yemek ne demek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada kuru kayısı yemek ne demek, vefakar akrabaya, problemlerden uzak kalacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, hoşsohbet genç adama, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, sevince kavuşmaya, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, işyerinde terfiye, şöhrete kavuşulacağına, varlıklı yöneticiye yorulmaktadır. Bunlarla birlikte huzurunun bozulacağına, değer yitirmeye, iyi hali kaybetmeye, hoşnutsuz bir hale düşmeye, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Farklı düşünen alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraşarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına, uğraş vererek hak edilen servete, zorlukla birlikte hayalini kurduğu müjdeye, uğraş vererek beklediği kazanca delalet eder.

"Rüyada kuru kayısı yemek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kuru kayısı yemek ne demek
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuru kayısı yemek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.