Rüyada küs eşini görmek

Keçeli H.(28) - Ankara sordu : "Hayırlı günler, Fikrimce internette bulunan en büyük rüya tabirleri web sitesi ruyadanegormek. Bir gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada küs eşini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada küs eşini görmek, rahatlığa, faydalı uğraşlara, sevince ermeye, eşiyle yaşamaya, hoşsohbet orta yaşlı akrabaya, kazançlı zamanlara, maddi yükü olan kişiden kendini kurtarmaya, hak edilen güce, becerili bir kişiye, problemlerden uzak kalacağına, zengin tanıdığa yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da korktuğu şeyden emin olmaya, maddi zarara, sıhhatin tehlike altında olduğuna, korkuya gerçekleşmesine, üzülmeye yorulur. Kimi alimler şöyle tabir ederler: Bu zorluklarla mücadele ederek gözlediği paraya, mağlubiyetten sonra özlediği ticari kazanca, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu yüksek mertebeye, meşakkatle düşlediği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada küs eşini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada küs eşini görmek
  • Ortalama bir insan yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada küs eşini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.